Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 290
Telefon : 0(212) 511 00 15
Cep : 0(850) 455 14 15
Fax : 0(850) 455 14 51
İlçe/İl : Beylikdüzü/İstanbul
Semt : Yakuplu
Adres : Yakuplu Mah. / Hürriyet Bulvarı, No:135
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.internethizmetleri.com.tr
Yorum
İstanbul Hava Durumu

internethizmetleri.com.tr

1999 Yılında küçük bir arkadaş grubu ile küçük çapta ve amatör olarak web tasarımı işleri ile uğraşmaya başladık. Zaman içerisinde kendimizi mümkün olduğunca geliştirmeye çalıştık ve internet dünyasındaki yeniliklere ayak uydurmaya gayret ettik. Bu süre zarfında web tasarımı, bilgisayar satışı, domain ve hosting satışı, programlama, yazılım geliştirme ve e-ticaret sitesi yöneticiliği gibi bilişim sektörünün farklı alanlarında; farklı firma ünvanları ile sektörde faaliyetimize devam ettik.

2004 Yılından itibaren Hosting, Programcılık ve Web Tasarımı konularına daha fazla yoğunlaşarak sektörde bu şekilde yerimizi almaya karar verdik. 2004 Yılında gerekli altyapı çalışmalarını tamamlayarak Pipes Online İnternet Hizmetleri`ni kurduk.

2004`den bu güne kadromuzu genişleterek ve altyapımızı sürekli yenileyerek internet dünyasındaki yeniliklerin takipçisi olduk. Özellikle 2010 yılından itibaren E-Ticaret siteleri üzerine çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. 2013`de OnlineTicaretPaketi.Com adresi ile yolumuza devam etme kararı aldık.

Firmamız 2015 yılı sonunda hizmetlerine Sanal Santral Bayiliğini de ekleyerek sanal santral ve voip hizmetlerini de hizmet portföyüne eklemiştir.

Firmamız 2016 yılından itibaren tüm hizmetlerini yeni markası olan internethizmetleri.com.tr çatısı altında birleştirerek faaliyetlerini bu marka ile sürdürme kararı almıştır.

Firmamız "T.C. Telekomünikasyon Kurumu - Yer Sağlayıcılığı Yetki Belgesi" sahibidir. Firmamız "Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı - Yer Sağlayıcıları Listesinde, Ticari Amaçlı Hosting Hizmeti Verenler" listesinde yer almakta ve gerekli bildirimleri kanunun gereğince düzenli olarak yapmaktadır.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız