Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 146
Cep : 5303909965
İlçe/İl : Maltepe/İstanbul
Semt : Küçükyalı
Adres : Altıntepe Mah. İstasyonyolu Sok. No: 3- 1 /130 Maltepe - İstanbul
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.aricdanismanlik.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

ARİÇ DANIŞMANLIK İTH. İHR LTD.ŞTİ

ARİÇ Danışmanlık çatısı altında birlikte çalıştığımız ekibimizin tamamı yüksek öğretimlerini yurtdışında tamamlamış  Çin, Avrupa Birliği ülkelerin’den bazıları ve Rusya olmak üzere pek çok ülkede kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Takım arkadaşlarımızın tamamı değişen pazar ve rekabet ortamlarını sürekli takip eden ve bu değişkenler karşısında gerekli çözümleri, alternatifleri bulma ve oluşturma vizyonuna sahiptirler

2017 yılı itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti Çalışma Ve Sosyal Güvenlik bakanlığının  yayınladığı teblig kapsamında işletmelere danışmanlık hizmeti yeterliliği devlet tarafıdan belirli sınavlar ve kriterler doğrultusunda denetlenip akredite edilmektedir. Ariç Danışmanlık olarak ilgili kurum tarafından İşletmelere, İşletme yönetimi, İnsan Kaynaları yönetimi, Pazarlama, Üretim, Finans ve Müşteri ilişkileri, yatırım ve teşvikler alanlarında danışmanlık hizmeti vermesine yetki veren ve akreditasyon sağlayan belgeyi almaya hak kazanan Türkiye’deki çok az işletmeden biridir. Bu aynı zamanda verdiğimiz hizmetlerde ki yeterliliğimizin resmi makamlarca kabulüdür. Ariç Danışmanlık şirketi akredite kobi danışmanı ve Kosgeb kobi rehberidir. 

Firma akredite kobi danışmanlığı olduğu için yapılan çalışmalar Kosgeb tarafından hibe ödeme şeklinde desteklenmektedir.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız